10.jpg

Chcesz się promować poprzez stronę www? Nie zapomnij o stabilnym hostingu!

Marketing internetowy należy dziś do głównych działań mających na celu zdobycie i utrzymanie klienta. Jedną z czynności z zakresu e-promocji jest prowadzenie interaktywnej strony firmowej, na której użytkownik może znaleźć wiele ciekawych materiałów. Tworząc zaawansowaną stronę biznesową należy jednak pamiętać o solidnym hostingu.

Strona, która żyje

Nowoczesne strony firmowe realizowane z użyciem technologii Flash niosą ze sobą bardzo duże możliwości co do wyglądu witryny i obecności atrakcyjnych materiałów mających na celu zainteresowanie użytkownika. Nietuzinkowy design pełen dynamicznych elementów, intrygujące animacje, filmiki, gry, wizualizacje – te i podobne elementy znajdują swe miejsce w innowacyjnych witrynach Flash, które coraz częściej wybierane są przez firmy chcące zatrzymywać na swojej stronie użytkowników na dłużej. Odbiór witryny, na której wciąż coś dzieje i która wydaje się żyć własnym życiem, jest zazwyczaj bardzo korzystny, co zresztą przekłada się na lepszą rozpoznawalność marki. Ponadto atrakcyjnie i niebanalnie zaprezentowana oferta firmowa może podkręcić nam efekty sprzedażowe.

O czym warto pamiętać?

Tworząc stronę firmową z wykorzystaniem technologii Flash wiele firm popełnia błąd umieszczania przesadnie dużej ilości elementów dynamicznych, co w efekcie odstrasza użytkowników. Należy więc wykorzystywać animacje umiejętnie, z umiarem, zwracając uwagę nie tylko na wizualną formę, ale i na warstwę treściową. Ona także powinna być atrakcyjna. Obok elementów animowanych, klipów, gier, quizów, prezentacji multimedialnych i podobnych dodatków, warto wykorzystać klasyczne galerie przedstawiające oferowane produkty, a także przydatne dla użytkownika artykuły poradnikowe, newsy branżowe lub informacje z cyklu „z życia firmy”. Dopiero wszystkie te czynniki połączone w całość pozytywnie wpłyną na efekt promocyjny.

Dobry hosting – kluczowa sprawa

Inwestując w wystylizowaną wizualnie stronę firmową, na której mamy zamiar gościć dużą ilość internautów, nie należy zapomnieć o odpowiednim hostingu, który zapewni płynne funkcjonowanie witryny. Dla klientów odwiedzających stronę nie ma nic bardziej irytującego niż trudności z jej załadowaniem się, toteż warto przyjrzeć się ofertom hostingowym, w których istnieje brak limitu transferu danych niezależnie od ruchu na stronie. Dobrym przykładem jest tutaj hosting serwera w Sprint Data Center, w którym w ramach pakietu Standard i Pro możemy liczyć na brak ograniczeń w tej kwestii.

Chcąc uniknąć problemów z wczytywaniem strony, które mogłyby na stałe odstraszyć od nas potencjalnego klienta, warto wybrać sprawny, stabilny, bezawaryjny hosting serwera. Warto też zwrócić uwagę na oferowaną w pakiecie przestrzeń na dysku. Szczególnie jeśli na stronie znajdą się filmy lub zaawansowana grafika, możemy potrzebować jej sporo.

Napisano 30 listopada 2015 o godzinie: 9:39, Kategoria: Firma

Podobne wiadomości:

  • No related posts

Dodaj własny komentarz