9.jpg

Liderzy bankowości będą wspierać uczestników Startup Sprint Finanse

Już najbliższy w piątek w Poznaniu rozpocznie się Startup Sprint Finanse. Przez 48 godzin uczestnicy pracować będą nad rozwiązaniami dedykowanymi. W rozwijaniu projektów pomogą im mentorzy. Wśród nich znajdą się między innymi Michał Macierzyński, dyrektor Biura Innowacji PKO Bank Polski, Jakub Domeracki, prezes Idea BOX S.A. oraz Miłosz Brakoniecki, dyrektor pionu Bankowość i Karty Debetowe Banku Zachodniego WBK. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie finanse.startupsprint.org.

 

Na czym polega Startup Sprint? To trzydniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy pod okiem mentorów opracowują rozwiązania dedykowane branży finansowej. W pracy pomagają im mentorzy. W sobotę i niedzielę dla uczestników organizowane są warsztaty między innymi z modelowania biznesowego. Ostatniego dnia uczestnicy prezentują swoje rozwiązanie oraz jego wersję demo i odpowiadają na pytania jury. Po krótkiej naradzie ogłaszane są wyniki. Najciekawsze pomysły i najlepsze zespoły mają szansę by poza nagrodami pozyskać inwestora lub cenne kontakty biznesowe. Udział w Startup Sprint to szansa przede wszystkim na zdobycie nowej wiedzy, poznanie sposobu funkcjonowania prawdziwego biznesu, zdobycie ciekawych nagród a nawet pozyskania finansowania i nowych możliwości dla swojego pomysłu.

 

Startup Sprint Finanse odbywa się po raz drugi.

 

By zgłosić swój udział wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.ssfinanse.evenea.pl/

 

Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.finanse.startupsprint.org oraz na stronie www.facebook.com/startupsprint

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Organizatorem Startup Sprint jest LMS Invest – fundusz specjalizujący się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw. Obszar zainteresowania LMS Invest stanowią firmy z szeroko rozumianego sektora nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem firm operujących w obszarze innowacji w obszarach marketingu i marketingowego wsparcia sprzedaży.

 

LMS Invest

Napisano 9 kwietnia 2013 o godzinie: 10:53, Kategoria: Wiadomości

Podobne wiadomości:

  • No related posts

Dodaj własny komentarz